Kategorie příspěvků


 

Volná místa


RssIcon
Od Kamila Fülová dne 16.7.2019 12:07

 VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA  VE ŠKOLÁCH A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍCH V LIBERECKÉM KRAJI. 

Aktualizace údajů: Kamila Fülová, tel.: 485 226 238, e-mail: kamila.fulova@kraj-lbc.cz
  
Více informací naleznete ve formátu pdf    a ve formátu Excel.
Od Monika Jägerová dne 9.7.2019 12:59

 Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa hledá zájemce na pracovní pozici referent zásobování

Odborné požadavky:

1. Středoškolské vzdělání (vyučení).
2. Řidičský průkaz sk. E.
 
Další požadavky:
1. Trestní bezúhonnost.
2. Zdravotní způsobilost vykonávat danou pracovní pozici.
 
Více naleznete ZDE
Od Monika Jägerová dne 3.7.2019 7:39
 SPC Liberec pro děti sluchově postižené a děti s narušenou komunikační schopností (vady řeči) hledá do svého týmu psychologa

Nabízíme velmi pestrou a multidisciplinární práci v úzkém a přátelském kolektivu, jehož součástí jsou speciální pedagogové (logopedi, surdopedi), psycholog a sociální pracovník.

Náplní práce je psychologické poradenství, psychodiagnostika a podpůrná terapie pro klienty ve věku od zjištění vady až po ukončení vzdělávání na středním stupni a jejich rodiny. Součástí práce je také metodická podpora (ambulantní i terénní) školských zařízení při realizaci individuálního vzdělávacího plánu dle potřeb klientů. Důraz je kladen spíše na pedagogické než klinické hledisko.

Více naleznete ZDE...
Od Monika Jägerová dne 10.6.2019 10:38

Hledáme učitele/učitelku 2. stupně základní školy s aprobací Aj nejlépe v kombinaci s dějepisem, či jiným předmětem. Nabízíme práci v příjemném prostředí nově zrekonstruované školy v centru Liberce s moderními učebnami a špičkovým vybavením.

Nástup: srpen 2019. Zájemci kontaktujte ředitelku školy, Mgr. Iveta Rejnartová, rejnartova@zs5kveten.cz, tel: 603 877 523.

V případě potřeby můžeme nabídnou i pronájem bytu.

Od Monika Jägerová dne 7.6.2019 6:58

Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace nabízí pracovní místo vychovatelky ve školní družině za dočasně nepřítomnou vychovatelku. Úvazek 0,65. Nástup od 1. 9. 2019. Kvalifikační podmínky: kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. Nabídky zasílejte na cerovsky@zsliberecka.cz, riedlova@zsliberecka.cz.

Od Zuzana Vereščáková dne 28.5.2019 12:36

 

Od Monika Jägerová dne 22.5.2019 10:58

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce a Českou školní inspekcí vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

učitele/učitelky předmětu český jazyk a literatura pro sekundární cyklus Evropské školy Brusel III

Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy...... ZDE

 

Od Monika Jägerová dne 30.4.2019 9:46
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce a Českou školní inspekcí  vyhlašuje výběrové řízení na pozici  výchovného koordinátora/výchovné koordinátorky  pro sekundární cyklus Evropské školy Mnichov, SRN  od 1. září 2019

Požadavky na pozici výchovného koordinátora sekundárního cyklu Evropské školy Mnichov:

-        předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. (dále „zákon č. 563/2004 Sb.)

Více informací zde...
Od Petr Hloušek dne 31.1.2019 8:36

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce a Českou školní inspekcí vyhlašuje výběrové řízení na pozice: 

  • učitele/učitelky francouzštiny jako prvního cizího jazyka žáků pro primární cyklus Evropské školy Lucemburk I
  • výchovného koordinátora/výchovné koordinátorky pro sekundární cyklus Evropské školy Brusel I
  • učitele/učitelky tělesné výchovy pro sekundární cyklus Evropské školy Brusel IV
Bližší informace jsou k dispozici na webové stránce www.msmt.cz pod sekcí: EU a zahraničí/Studium v zahraničí/Evropské školy.