Kalendář akcí


Webinář - Moderní technologie v online vzdělávání

 Tento webinář je vzdělávacím online seminářem v rámci udržitelnosti projektu Poradenství a metodická pomoc při zavádění online vzdělávání CZ.1.07/3.2.01/02.0016, který představí nové technologie vhodné pro poskytování online vzdělávání. Webinář vede Romana Kantorková, zkušená lektorka, která s virtuální online učebnou pracuje každý den a během online semináře představí účastníkům veškeré funkcionality virtuální učebny. Zároveň poskytně tipy a triky, které můžou pak lektoři využít pro poskytování dalšího vzdělávání. Webinář je bezplatný a je otevřen všem zájemcům.

Webinář začíná v 19:00, již od 18:30 se můžou zájemci přihlásit do online učebny ZDE. Jako vybavení poslouží laptop, či počítač s připojením k internetu a sluchátka s mikrofonem.

Využijte nejlépe prohlížeč Google Chrome či Mozillu Firefox, případně Safari, Operu. Důležité je míti v PC aktuální Adobe Flash Player (stáhnete si ho zde - https://get.adobe.com/flashplayer)

Pokud by se objevily jakékoli problémy s připojením do virtuální místnosti lektorky, neváhejte Romanu kontaktovat na tomto e-mailu, případně na čísle +420 222 265 206

Pro přihlášení na bezplatný webinář, kontaktuje, prosím, Pavlínu Burianovou na emailové adrese pavlina.burianova@icord.cz.