Kalendář akcí

Minimalizovat
Digitálně-podnikatelský program v DEXIC μFabLabu!

Vytvořili jsme digitálně-podnikatelský program pro studenty a spolu s ním zároveň otevíráme náš DEXIC μFabLab, který je plný digitálních technologií. Vzdělávací program je zaměřen na rozvoj digitálních a podnikatelských dovedností, které budou moci účastníci zlepšovat v 8 výukových modulech / workshopech, které jsou z 50 % podnikatelských dovedností a z 50 % na digitálních dovedností  (3D tisk, IoT, PCB).

Celý program je pro studenty zdarma a  již nyní se do něj mohou registrovat. Studenti mají navíc možnost zvolit si, jaké technologii se chtějí věnovat a je možné je i kombinovat.

Startujeme 19. 2. 2019 v Krajské vědecké knihovně úvodní akcí pro veřejnost, kde úspěšní podnikatelé z digitální oblasti promluví o svých (ne)úspěších a představí své projekty, aby inspirovali další.

Účast přislíbili: Alan Fabík (Hardwario/BigClown), Michal Seidl s robotem Matyldou a Vladimír Hůda (EASYmap). Zároveň zde bude možnost dozvědět se více informací o programu a o možnosti jak se do něj zapojit.

Více o DEXIC μFabLabu, programu pro studenty i úvodní akci naleznete na našem webu (http://dex-ic.com/dexic-fablab)  nebo na Facebooku (https://www.facebook.com/events/991593054382906/).

 

Datum: 19. 2. 2019

Čas: 18:00 – 20:00

Místo: Krajská vědecká knihovna