Kalendář akcí

Minimalizovat
Webinář Tipy a triky pro rotační výuku

 

Ve čtvrtek 13. 5. 2021 od 14 do 17 hodin se uskuteční 16. setkání platformy Přírodovědné a technické vzdělávání projektu Strategické plánování rozvoje vzdělávací soustavy Libereckého kraje (KAP LK). Jeho náplní bude odpolední webinář Tipy a triky pro rotační výuku, který je koncipován jako volné pokračování webináře Tipy a triky pro efekt(iv)ní online výuku.

Webinářem opět provede pan Václav Maněna. V jeho průběhu seznámí účastníky s nástroji, které lze jednoduše používat jak v prezenční, tak v distanční výuce. Samostatnou kapitolou bude prevence podvádění v hodinách a předcházení plagiátorství. Podrobnější informace o tom, jakým tématům se budeme v rámci webináře věnovat, najdete v přiložené pozvánce. Registrace zájemců probíhá na emailové adrese jana.stefkova@kraj-lbc.cz.

Chcete-li navrhnout vlastní téma, nebo se chcete lektora na cokoliv zeptat, neváhejte svůj dotaz napsat do přihlašovacího e-mailu. Rádi obsah webináře přizpůsobíme či doplníme. Otázky můžete samozřejmě pokládat i v průběhu webináře.

Z webináře bude pořizován záznam, který bude později zveřejněn také na Informačním a vzdělávacím portálu Libereckého kraje EDULK.


Uživatelé přihlášení na tuto událost

Uživatelé přihlášení na akci:

Na tuto akci nejsou přihlášeni žádní uživatelé